Sesje rodzinne, ciążowe, noworodkowe i dziecięce 

Pakiet I (850 zł) : obejmuje 15 najlepszych ujęć, ich wydruk na jedwabistym papierze 15×23 z białą ramką oraz prywatną  galerię wirtualną, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi

Pakiet II (1050 zł) : obejmuje 20 najlepszych ujęć, ich wydruk na jedwabistym papierze 15×23 z białą ramką oraz prywatną  galerię wirtualną, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi

Pakiet III (1450 zł) : obejmuje 35 najlepszych ujęć, ich wydruk na jedwabistym papierze 15×23 z białą ramką oraz prywatną galerię wirtualną, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi

PAKIETY DODATKOWE

 „Brzuszek + maluszek” (1600zł): dwie sesje zdjęciowe – w ciąży i z maluszkiem po porodzie, 30 najlepszych ujęć, po 15 z każdej sesji, wydruk  na jedwabistym papierze 15×23 z białą ramką oraz prywatną  galerię wirtualną, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi. Oferta ważna do 4 tygodni po narodzinach.

 „Dzień z życia Twojej rodziny” (2150zł) : To mój wyjątkowy sposób na uwiecznienie dłuższej historii Waszego życia. To reportaż Waszej rodzinnej domowej codzienności. 80 różnorodnych najlepszych ujęć, wykonanych w Waszym domu. Podczas tych kilku godzin spędzamy razem czas,  bawimy się z dziećmi, przygotowujemy posiłki, czytamy, skaczemy, idziemy na spacer. Dokumentuję Wasze cenne, prawdziwe i często spontaniczne chwile. To opcja dla zabieganych Rodziców, którym brakuje w domu zdjęć z codziennych momentów wykonanych inaczej, niż telefonem 🙂 Efektem sesji będzie wydruk zdjęć na jedwabistym papierze 15×23 z białą ramką,wirtualna galeria z Waszymi fotografiami, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi oraz 20 stronicowy album 20×20 z najpiękniejszymi ujęciami.

Rezerwacja terminu: zadatek 100zł, a pozostała część płatna po wyborze zdjęć.
Klient dokonuje wyboru najlepszych zdjęć samodzielnie, spośród wyselekcjonowanych przeze mnie ujęć, przed obróbką. Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć w cenie 40zł/szt.

Cena zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, dojazd na sesję na terenie Warszawy i okolic do 20km, podatek, wydruk zdjęć na papierze jedwabistym oraz ich przetrzymywanie w wirtualnej galerii.

Nie przekazuję zdjęć surowych bez  retuszu.

 

Reportaż Chrztu, Komunie, urodziny i inne uroczystości

Pakiet I (1150zł) : obejmuje 30 ujęć podczas przygotowań w domu, ceremonii Chrztu oraz mini plener w okolicy kościoła, wydruk zdjęć na jedwabistym papierze 10×15 z białą ramką oraz prywatną  galerię wirtualną, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi

Pakiet II (1550zł) : obejmuje 60 ujęć podczas przygotowań w domu, ceremonii Chrztu oraz 1,5h na przyjęciu, wydruk zdjęć na jedwabistym papierze 10×15 z białą ramką oraz prywatną  galerię wirtualną, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi

Cennik dotyczy reportażu podczas Chrztu, ale ilość zdjęć oraz koszt dla innych uroczystości jest taki sam. Podchodzę elastycznie do każdego wydarzenia, więc wszelkie szczegóły ustalamindywidalnie.

Rezerwacja terminu: zadatek 200zł, a pozostała część płatna po wyborze zdjęć.
Klient dokonuje wyboru najlepszych zdjęć samodzielnie, spośród wyselekcjonowanych przeze mnie ujęć, przed obróbką. Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć w cenie 40zł/szt.

Cena zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, dojazd na sesję na terenie Warszawy i okolic do 20km, podatek, wydruk zdjęć na papierze jedwabistym oraz ich przetrzymywanie w wirtualnej galerii.

Nie przekazuję zdjęć surowych bez retuszu.

 

Podaruj bliskiej osobie zaproszenie na sesję 

Jeśli chciałbyś podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent, stanowiący pamiątkę na lata, to możesz skorzystać z możliwości wykupienia zaproszenia na sesję zdjęciową. Wykonane ręcznie z największą starannością, piękne i zawsze niepowtarzalne ucieszą tych, którzy marzą o profesjonalnych fotografiach. Narodziny, Chrzest, urodziny, Dzień Mamy i Taty, Babci i Dziadka, Walentynki, Ślub – to tylko niektóre okazje, na które sesja w prezencie nadaje się idealnie.

 

Albumy

Do każdej sesji możesz zamówić profesjonalny album drukowanyna wysokiej jakości papierze jedwabistym. Płócienna okładka, możliwość wstawienia na niej zdjęcia , czy napisu. Zdjęcia w takiej formie prezentują się wyjątkowo

Wymiar albumu i koszt:
15×15 – 20 sztywnych stron – 180 zł
20×20 – 20 sztywnych stron – 280zł
25×25 – 20 sztywnych stron – 320zł
20X30 – 20 sztywnych stron – 420 zł
30×30 – 20 sztywnych stron – 420zł
21×28 – 60 miękkich stronic – 440 zł

Większe albumy i większą ilość stron  wyceniam indywidualnie. Płatność za album po zatwierdzeniu projektu.

 

Dodatkowe wydruki

Wasze fotografie zawsze drukuję na najwyższej jakości papierze jedwabistym w profesjonalnym laboratorium dla fotografów. Często pytacie o możliwość dodatkowych wydruków i oczywiście jest możliwość zamówienia większej liczby sztuk Waszych zdjęć.
format 10×15 – 1,20 szt.
format 13×18 – 1,80 szt.
format 15×21 – 2,50 szt.
format 15×23 – 2,50 szt.
format 20×30 – 5 zł szt.
format 30×40 – 7 zł szt.