Sesja dziecięca

sesje dziecięce rodzinne marika wrońska warszawa naturalne zdjęcia dzieci plener zdjęcia sióstr photomarika vintage

Zatrzymaj beztroskie chwile na naturalnych, pełnych emocji i prawdy fotografiach. Zobacz swoją pociechę w naturalnym środowisku, bez sztucznych upiększeń, ale za to z wszystkim, co jest ważne w jej życiu, „tu i teraz”.

Wszystkie dzieci fotografuję w ich codziennym otoczeniu. Preferuję sesje w plenerze, ponieważ daje to dzieciom przestrzeń, a jednocześnie pozwala na stworzenie naturalnych i sielskich fotografii. Dodatkowo w Warszawie i okolicach zawsze możliwy jest dojazd do domu Klienta.

Jestem mamą i doskonale wiem, że dzieci potrzebują ruchu, przestrzeni i szybko się nudzą. Zazwyczaj to one przejmują kontrolę nad fotografem i spotkaniem. Co wtedy? Wtedy powstają niepowtarzalne historie.

Sesje dziecięce u mnie to:

  • naturalne, ciepłe i emocjonalne fotografie, powstałe w wyniku mojego zaangażowania w relację i zabawę z Twoim dzieckiem,
  • chwile dnia codziennego zatrzymane w wyjątkowy sposób,
  • 15 wybranych przez Ciebie fotografii, poddanych następnie profesjonalnej obróbce graficznej. Każde wybrane zdjęcie zostanie wydrukowane na eleganckim papierze z białą ramką w formacie 15×23 i zapakowane w ręcznie wykonane pudełko oraz nagrane na płytę,
  • wybrane przez Ciebie zdjęcia dostępne będą także w formie elektronicznej, którymi można łatwo podzielić się z bliskimi poprzez prywatną galerię internetową
  • pomoc w doborze garderoby,
  • elastyczny dobór miejsca sesji zdjęciowej w Warszawie i okolicach (plener, dom).

Cena: 750 zł
Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć, każde dodatkowo wybrane zdjęcie to koszt 40zł/szt. 

Jako produkt finalny otrzymujecie ode mnie wszystkie wybrane zdjęcia, starannie zapakowane w papierowych pudełkach oraz nagrane na płytę.
fotograf Warszawa fotografia vintage sesje rodzinne naturalne dziecięce płyta pudełka do pakowania zdjęć

„Sesje u Mariki to świetny sposób na upamiętnienie wyjątkowych chwil pięknymi zdjęciami! Profesjonalne, a zarazem bardzo ciepłe podejście fotografki do dzieci sprawia, że chce się wracać ponownie. Otrzymane fotografie, zawsze w umówionym terminie, zachwycają kolorami i ciepłem. Polecam wszystkim!”
Agnieszka Brzezińska, mama Filipa i Elizy

Chcesz zapisać się na sesję

lub zadać mi pytanie?

NAPISZ DO MNIE