Naturalna fotografia rodzinna, ciążowa, noworodkowa i dziecięca (Warszawa)

Pakiet I (850 zł) : obejmuje 15 najlepszych ujęć, ich wydruk na jedwabistym papierze 15×23 z białą ramką oraz prywatną  galerię wirtualną, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi

Pakiet II (1500 zł) : obejmuje 35 najlepszych ujęć, ich wydruk na jedwabistym papierze 15×23 z białą ramką oraz prywatną galerię wirtualną, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi, zniżka 10% na 20-stronicowy album w dowolnym formacie.

PAKIETY DODATKOWE

 “Brzuszek + maluszek” (1600zł): dwie sesje zdjęciowe – w ciąży i z maluszkiem po porodzie, 30 najlepszych ujęć, po 15 z każdej sesji, wydruk  na jedwabistym papierze 15×23 z białą ramką oraz prywatną  galerię wirtualną, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi. Oferta ważna do 4 tygodni po narodzinach.

 “Dzień z życia Twojej rodziny” (2150zł) : To mój wyjątkowy sposób na uwiecznienie dłuższej historii Waszego życia. To reportaż Waszej rodzinnej domowej codzienności. 80 różnorodnych najlepszych ujęć, wykonanych w Waszym domu. Podczas tych kilku godzin spędzamy razem czas,  bawimy się z dziećmi, przygotowujemy posiłki, czytamy, skaczemy, idziemy na spacer. Dokumentuję Wasze cenne, prawdziwe i często spontaniczne chwile. To opcja dla zabieganych Rodziców, którym brakuje w domu zdjęć z codziennych momentów wykonanych inaczej, niż telefonem 🙂 Efektem sesji będzie wydruk 35 zdjęć na jedwabistym papierze 15×23 z białą ramką,wirtualna galeria z Waszymi wszystkimi fotografiami, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi oraz 20 stronicowy album 20×20 z najpiękniejszymi ujęciami.

Rezerwacja terminu: zadatek 100zł, a pozostała część płatna po wyborze zdjęć.
Klient dokonuje wyboru najlepszych zdjęć samodzielnie, spośród wyselekcjonowanych przeze mnie ujęć, przed obróbką. Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć w cenie 40zł/szt.

Cena zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, czas edycji zdjęć przy komputerze, dojazd na sesję na terenie Warszawy i okolic do 20km, podatek, amortyzację sprzętu fotograficznego, wydruk zdjęć na papierze jedwabistym oraz ich przetrzymywanie w wirtualnej galerii.

Nie przekazuję zdjęć surowych bez  retuszu.

 

Reportaż Chrztu, Komunie, urodziny i inne uroczystości

Pakiet I (1250zł) : obejmuje 30 ujęć podczas przygotowań w domu, ceremonii Chrztu oraz mini plener w okolicy kościoła, wydruk zdjęć na jedwabistym papierze 10×15 z białą ramką oraz prywatną  galerię wirtualną, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi

Pakiet II (1650zł) : obejmuje 60 ujęć podczas przygotowań w domu, ceremonii Chrztu oraz 1,5h na przyjęciu, wydruk zdjęć na jedwabistym papierze 10×15 z białą ramką oraz prywatną  galerię wirtualną, dzięki której łatwo można podzielić się zdjęciami z bliskimi i zniżka 10% na 20-stronicowy album.

Cennik dotyczy reportażu podczas Chrztu, ale ilość zdjęć oraz koszt dla innych uroczystości jest taki sam. Podchodzę elastycznie do każdego wydarzenia, więc wszelkie szczegóły ustalam indywidalnie.

Rezerwacja terminu: zadatek 200zł, a pozostała część płatna po wyborze zdjęć.
Klient dokonuje wyboru najlepszych zdjęć samodzielnie, spośród wyselekcjonowanych przeze mnie ujęć, przed obróbką. Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć w cenie 40zł/szt.

Cena zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, czas edycji zdjęć przy komputerze, dojazd na sesję na terenie Warszawy i okolic do 20km, podatek, wydruk zdjęć na papierze jedwabistym oraz ich przetrzymywanie w wirtualnej galerii.

Nie przekazuję zdjęć surowych bez retuszu.

 

Albumy

Do każdej sesji możesz zamówić profesjonalny album drukowany na wysokiej jakości papierze jedwabistym. Płócienna lub skórzana okładka, możliwość wstawienia na niej zdjęcia. Szeroka gama kolorów okładek do wyboru.

Zdjęcia w takiej formie prezentują się wyjątkowo

Wymiar albumu i koszt:
15×15 – 20 sztywnych stron – 180 zł
20×20 – 20 sztywnych stron – 280zł
25×25 – 20 sztywnych stron – 320zł
20×30 – 20 sztywnych stron – 420 zł
30×30 – 20 sztywnych stron – 420zł
21×28 – 60 miękkich stronic – 460 zł (opcja dla reportaży)

Większe albumy i większą ilość stron  wyceniam indywidualnie. Płatność za album po zatwierdzeniu projektu.

Więcej informacji: https://photomarika.pl/albumy/

 

Podaruj bliskiej osobie zaproszenie na sesję 

Jeśli chciałbyś podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent, stanowiący pamiątkę na lata, to możesz skorzystać z możliwości wykupienia zaproszenia na sesję zdjęciową. Wykonane ręcznie z największą starannością, piękne i zawsze niepowtarzalne ucieszą tych, którzy marzą o profesjonalnych fotografiach. Narodziny, Chrzest, urodziny, Dzień Mamy i Taty, Babci i Dziadka, Walentynki, Ślub – to tylko niektóre okazje, na które sesja w prezencie nadaje się idealnie.
Cennik jest taki sam jak ceny sesji, czyli 15 ujęć – 850zł, 35 ujęć 1500zł. Płatność za zaproszenie następuje z góry. Czas realizacji zaproszenia to 6 miesięcy. 

 

Dodatkowe wydruki

Wasze fotografie zawsze drukuję na najwyższej jakości papierze jedwabistym w profesjonalnym laboratorium dla fotografów. Często pytacie o możliwość dodatkowych wydruków i oczywiście jest możliwość zamówienia większej liczby sztuk Waszych zdjęć.
format 10×15 – 1,20 zł/ szt.
format 13×18 – 2,20  zł/ szt.
format 15×21 – 2,90 zł/ szt.
format 15×23 – 2,90 zł/ szt.
format 20×20 – 7 zł/ szt.

format 20×30 – 8 zł/ szt.
format 30×30 – 11 zł/szt.
format 30×40 -11
 zł/ szt.