naturalne sesje dziecięce rodzinne zdjęcia z dzieckiemw plenerze warszawa emocjonalne romantyczne marika wrońska

Naturalna fotografia rodzinna (Warszawa)

Zdjęcie to więcej niż 1000 słów. Powiedz swojemu dziecku: „kocham” na tysiące sposobów za pomocą kilkunastu zdjęć, które zostaną z nim na całe życie. Bez pośpiechu, naturalne,emocjonalne i swobodne. Takie chwile z życia Waszej Rodziny chciałabym dla Was zatrzymać na fotografiach rodzinnych.

Jestem mamą i doskonale wiem, że dzieci potrzebują ruchu, przestrzeni i szybko się nudzą. W sesjach rodzinnych bardzo często to one przejmują kontrolę nad spotkaniem. Co wtedy? Wtedy powstają niepowtarzalne historie. Tylko o Was.

Dbając o komfort dzieci, fotografie rodzinne powstają w kameralnym plenerze lub na życzenie dojeżdżam do domu w obrębie Warszawy i okolic.

Sesja rodzinna u mnie to:

  • chwile dnia codziennego zatrzymane w wyjątkowy sposób,
  • prawdziwe emocje i więzi pokazane naturalnie,
  • wybrane przez Ciebie fotografie, poddane następnie profesjonalnej obróbce graficznej. Każde wybrane zdjęcie zostanie wydrukowane na eleganckim papierze z białą ramką w formacie 15×23 i zapakowane w ręcznie zdobione pudełko oraz nagrane na płytę,
  • wybrane przez Ciebie zdjęcia będą dostępne także w formie elektronicznej, którymi można łatwo podzielić się z bliskimi poprzez prywatną galerię internetową
  • pomoc w doborze garderoby,
  • elastyczny dobór miejsca sesji (plener, dom)- Warszawa i okolice.

Cena: od 850 zł

Cennik
Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć, każde dodatkowo wybrane zdjęcie to koszt 40zł/szt.
* Nie oddaję zdjęć surowych, bez retuszu.