Naturalna fotografia noworodkowa lifestyle (Warszawa)

Gdy na świecie pojawia się dziecko, wszystko się zmienia. Cały  Wasz dotychczasowy świat zostaje wzbogacony o małą istotę i pojawia się ogrom nowych, nieznanych Wam dotąd emocji. Pozwól mi podejść bliżej i zatrzymać dla Was te wyjątkowe momenty.

Każda moja sesja noworodkowa lifestyle to swoboda, bez pozowania, układania. Szczere uczucia i relacje pokazane naturalnie bez zbędnych dodatków, które odwracają tylko uwagę od tego co najważniejsze. To Wasz czas i Wasze chwile w bliskości, pełne rodzącej się miłości.

Zacisze domu to najbezpieczniejsze miejsce dla Waszego nowonarodzonego dziecka, dlatego dojeżdżam do  domu i wykonuję zdjęcia w otoczeniu dla Was ponadczasowym. Nie przejmujcie, jeśli Wasze wnętrze nie jest jeszcze np. w pełni wyremontowane. Zawsze skupiam się na ludziach, a nie na tle, pokazując na fotografii to co piękne. Czasem wystarczy tło ściany by wykonać fantastyczne ujęcia.

Czas sesji to zazwyczaj 1h- 1,5h, zawsze staram się wykonać swoją pracę najsprawniej, ale podczas zdjęć dostosowujemy się do potrzeb maluszka, więc czas ten może się wydłużyć.

Sesje noworodkowe u mnie to:

  • prawdziwe emocje i więzi pokazane naturalnie,
  • wyjątkowe, sentymentalne i ulotne momenty zapisane na fotografii
  • czas na pogaduchy o macierzyństwie 😉 😉 😉
  • najlepszy dla Ciebie pakiet – wybrane przez Ciebie fotografie, poddane następnie profesjonalnej autorskiej obróbce graficznej. Każde wybrane zdjęcie zostanie wydrukowane na eleganckim papierze z białą ramką w formacie 15×23 i zapakowane w ręcznie zdobione pudełko
  • wybrane przez Ciebie zdjęcia będą dostępne także w formie elektronicznej, którymi będzie można łatwo podzielić się z bliskimi poprzez prywatną galerię internetową
  • pomoc w doborze garderoby,
  • dojazd na terenie Warszawy i okolic w cenie sesji

Cena od 850 zł

Cennik