Sesja noworodkowa

sesje noworodkowe lifestyle w domu domowe z dojazdem warszawa naturalne zdjęcia rodzinne photomarika

Gdy na świecie pojawia się dziecko, wszystko się zmienia. Cały  Wasz dotychczasowy świat zostaje wzbogacony o małą istotę i pojawia się ogrom nowych, nieznanych Wam dotąd emocji. Pozwól mi podejść bliżej i zatrzymać dla Was te wyjątkowe momenty.

Każda sesja uzależniona jest od rytmu malucha. To swoboda, bez pozowania, układania. Szczere uczucia i relacje pokazane naturalnie bez zbędnych dodatków, które odwracają tylko uwagę od tego co najważniejsze. To Wasz czas i Wasze chwile w bliskości, pełne rodzącej się miłości.

Zacisze domu to najbezpieczniejsze miejsce dla Waszego nowonarodzonego dziecka, dlatego dojeżdżam do  domu i wykonuję zdjęcia w otoczeniu dla Was ponadczasowym.

Sesje noworodkowe u mnie to:

  • prawdziwe emocje i więzi pokazane naturalnie,
  • 15 wybranych przez Ciebie fotografii, poddanych następnie profesjonalnej obróbce graficznej. Każde wybrane zdjęcie zostanie wydrukowane na eleganckim papierze z białą ramką w formacie 15×23 i zapakowane w ręcznie zdobione pudełko oraz nagrane na płytę,
  • wybrane przez Ciebie zdjęcia będą dostępne także w formie elektronicznej, którymi będzie można łatwo podzielić się z bliskimi poprzez prywatną galerię internetową
  • pomoc w doborze garderoby,
  •  dojazd na terenie Warszawy i okolic w cenie sesji

Cena: 750 zł

Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć, każde dodatkowo wybrane zdjęcie to koszt 40zł/szt.

Jako produkt finalny otrzymujecie ode mnie wszystkie wybrane zdjęcia, starannie zapakowane w papierowych pudełkach oraz nagrane na płytę.

fotograf Warszawa fotografia vintage sesje rodzinne naturalne dziecięce płyta pudełka do pakowania zdjęć

 

testimonial_Malgorzata_Dabrowska

 

“Idealny fotograf dostrzeże piękno tam, gdzie z pozoru go nie ma. Idealne zdjęcie ukaże takie piękno, które zachwyci swoją delikatnością i subtelnością, ale też i prawdą. Takie są zdjęcia Mariki. Ufam jej całą sobą!”
Małgorzata Dąbrowska